Walentynki - prezent dla niego na ostatnią chwilę.


Walentynki już we wtorek, a Wy nadal nie macie prezentu dla swojego ukochanego? Co roku mamy ten sam problem. Największą zagwozdką jest to, że faceci zazwyczaj mają już wszystko. Kolejny krawat, koszula czy skarpetki to bardzo oklepane propozycje. Nie ma nic gorszego niż udawana radość z nieudanego upominku. Aby ułatwić Wam sprawę zrobiłyśmy małe dochodzenie i sprawdziłyśmy co chcieliby dostać mężczyźni XXI wieku. 

Z naszego śledztwa wynikło, że mężczyźni lubią praktyczne prezenty. Z pewnością nie odkryłyśmy Ameryki, ale dowiedziałyśmy się czegoś więcej. W dobie mody na brodaczy i gęste zarosty faceci potrzebują sprzętu do stworzenia domowego Barbera! Wizyty w męskich salonach piękności to ekskluzywne zachcianki, a strzyżenie w takich miejscach osiąga ceny jak za złoto. 

Rozdzieliłyśmy się i kierując się do mekki mężczyzn, czyli sklepów z nowinkami technologicznymi zbadałyśmy najlepsze trymery i maszynki do strzyżenia. Jako, że nie miałyśmy pojęcia czym kierować się w wyborze, poprosiłyśmy o pomoc panów z obsługi Media Marktu oraz Saturna i zasypałyśmy ich gradem pytań. Teraz wiemy już wszystko i dzielimy się z Wami tajemną wiedzą. 


Wasi mężczyźni mogą zapomnieć o starych metodach dbania o zarost i idealną fryzurę, nadchodzi era Babyliss. Spośród mnóstwa genialnych prezentów, które znajdziecie w sklepach elektronicznych wybrałyśmy 3 produkty, które będą idealnym podarunkiem na ostatnią chwilę.Strzyżarka BABYLISS E951E PRO 45 oprócz tego, że wygląda bardzo ładnie jest idealnym zamiennikiem tradycyjnych metod strzyżenia. Nie ma nic gorszego niż zaniedbana fryzura, zarośnięty kark i niechlujna broda. Od teraz Wasz wybranek może dbać o siebie we własnej łazience. Dodatkowym plusem jest cena i dostępność. Wszystkie produkty, które wybrałyśmy możecie kupić w dużych i mniejszych miastach w sieciach sklepów Saturn i Media Markt za mniej niż 200zł. Kierując się wyborem brałyśmy pod uwagę również to, że same używamy produktów tej marki i wiemy, że można na nich polegać. Wasi faceci też będą zadowoleni ;) 


Nasza kolejna propozycja to Strzyżarka BABYLISS E791E. Jeśli Twój facet, nie kłuje Cię zarostem i jego twarz nie jest skalana żadnym włosiem, jest logiczne, że nie potrzebuje trymerów. Możesz sprawić mu jednak przyjemność i stworzyć warunki domowego salonu fryzjerskiego. Niezależnie czy Twój mężczyzna preferuje bardzo krótkie fryzury na fanów piłki nożnej, czy ma wypielęgnowane włosy niczym Ronaldo, przy pomocy tego sprzętu stworzy fryzurę idealną. Same sprawdźcie jakie ma funkcje, to Wy najlepiej znacie Waszych wybranków.


Ostatni nasz wybór padł na Trymer BABYLISS E846E, który jest idealnym podarunkiem dla gadżeciarzy. Każdy brodacz ucieszy się z nowoczesnego urządzenia do pielęgnacji zarostu. Z naszego kobiecego punktu widzenia bardzo praktycznym rozwiązaniem jest ekran LED z funkcją zapamiętywania poprzednich ustawień. Trymer jest również wodoodporny i bezprzewodowy co pozwoli uniknąć wypadków jak w serii filmów "Oszukać przeznaczenie", jeśli wiecie o co nam chodzi ;). 

Mamy nadzieję, że nasz walentynkowy research pomógł Wam choć trochę w znalezieniu prezentu dla ukochanego. Jeśli podobają Wam się takie typy postów to dajcie znać. Będziemy szukać pomysłów na prezenty, testować na własnej skórze kosmetyki i polecać te najlepsze!

You Might Also Like

0 komentarze

Flickr Images