Paris Fashion Week: backstage pokazu Balmain.Paris Fashion Week trwa w najlepsze. Dzięki fotografowi Kevinowi Tachmanowi mamy możliwość zajrzeć za kulisy pokazu Balmain. Co to oznacza?
Topowe modelki w zmienionych fryzurach, bogato zdobione kreacje i dumny kreator mody. Olivier Rousteing ma 30 lat, wielkie ambicje, świetną wizję PR na markę Balmain i konsekwentnie dąży do spektakularnego sukcesu. W czasach kryzysu Balmain zwiększył zyski o kilkanaście procent. Ale Rousteing ma potencjał, żeby swoje imperium uczynić jeszcze potężniejszym. Ma za sobą świetną szkołę projektowania. Zanim trafił do francuskiego domu mody, pracował jako asystent Petera Dundasa u włoskiego projektanta Roberto Cavallego. Wcześniej studiował na Esmod, prestiżowej uczelni mody w Bordeaux. – Egzamin wstępny na studia zdałem z dwuletnim wyprzedzeniem. Zapisałem się na uczelnię i w wieku 18 lat wyjechałem do Włoch, żeby cieszyć się la dolce vita – opowiada.

W tym roku projektant, który przyjaźni się z całą rodziną Kardashian-Jenner, zaproponował światu kwintesencję stylu Balmain w pastelowej wersji. 

Charakterystyczna dla marki kobieca sylwetka i talia podkreślona szerokimi pasami uwypukla seksapil. Naszym ulubionym lookiem z całej kolekcji jest bajkowa sukienka bogato zdobiona frędzlami w pastelowym różu. Taka kreacja w szafie to istne marzenie!


Cudownie wyglądają również ekstremalnie długie kozaki oraz kreacje w kolorze gołębiego błękitu. Projektant zaskoczył nas zmianą koloru włosów modele. Gigi Hadid i Kendall Jenner "zamieniły się" fryzurami i musimy przyznać, że te IT GIRLS wyglądają dobrze we wszystkim! 


Zobaczcie relację zza kulis pokazu Balmain i wybierzcie swój ulubiony look!

You Might Also Like

0 komentarze

Flickr Images