Simple life.


Dobre pytanie na początek: kto w dzisiejszych czasach żyje wolno? Slow life jest chyba niemożliwy. Uczelnia czy praca, albo wszystko na raz, potem zakupy, gotowanie jeśli ktoś jeszcze ma na to czas i ochotę (ja, Dominika nie lubię gotować i uważam to za stratę czasu). Wyskubanie czasu na lenistwo jest prawie niemożliwe, bo po pracy chciałoby się zrobić jeszcze coś ambitnego, napisać post, uszyć coś, zaprojektować, pouczyć się do kolosa. Nie ma czasu! Jedzenie w biegu, zakupy w biegu, wszystko w biegu i tak minęły mi 4 lata w Warszawie. Iga też na pewno nie zauważy jak czas na studiach przeleci jej przez palce. W tym momencie ogarnia mnie przerażająca myśl co by było gdyby do tego doszły jeszcze dzieci?! Mission impossible.
Robiąc rachunek sumienia nie mam wyrzutów, podczas 4 lat zrobiłam bardzo dużo, ale czy nie wolałabym oglądać seriali, pić w akademiku i chodzić na klubixy? Czasami tęsknię za rzeczami, których nie przeżyłam. Porada od siostry dla siostry i dla czytelników, o których dbamy: miejcie czas na młodość! Szaleństwo i rozpusta (co to za słowo!) są potrzebne. Potem jednak na moim drzewku decyzyjnym (które mam w głowie) widzę w jakim jestem teraz miejscu i stwierdzam, że nie jest tak źle. Wolałabym jednak, żeby było wolniej. Więc może warto rzucić wszystko i jechać w Bieszczady, hodować kozy i robić ser.
Takie życie na pewno nie jest dla mnie, ale wydaje mi się, że ludzie, którzy żyją na wsi są spokojniejsi i zdrowsi psychicznie. Rozpisałam się o życiu, a miało być o modzie, ale w sumie dążyłam cały czas do tej stylizacji. Jest prosto, często nie mamy czasu zastanawiać się co założyć, a biały T-shirt, dżinsy to klasyk. Nie możecie w tym źle wyglądać bez względu na rozmiar. Do tego ramoneska podbita futerkiem na jesienne chłody, torba, która zmieści wszystko, a nic nie można w niej znaleźć i szal, który zakryje pół twarzy, jak akurat macie dzień na niepokazywanie się. Ulubione buty na sezon jesienno-zimowy to sztyblety, nosimy je non stop. Stylizacja dla ludzi żyjących FAST.You Might Also Like

1 komentarze

Flickr Images