Backstage at Balmain x H&M


Przenosimy się do Nowego Jorku i podglądamy backstage z pokazu Balmain dla H&M. Ekskluzywna kolekcja swoją premierę w wybranych butikach będzie miała 5 listopada.

Możemy się już domyślać, co będzie się działo podczas oficjalnej premiery kolekcji Balmain w sklepach H&M. Wyszarpywanie sobie barokowo zdobionych strojów to jeden z delikatniejszych i bardziej optymistycznych scenariuszy. Okazuje się jednak, że aby wyjść ze sklepu z wypełnioną po brzegi papierową torbą, trzeba najpierw zaopatrzyć się w odpowiednie fundusze. Bo ceny odpowiadają wykonaniu i są całkiem wysokie. Patrząc jednak na bogate zdobienia i staranne wykonanie uważam, że ubrania warte są swojej ceny. Jak sama nazwa wskazuje jest to designerska edycja limitowana, a oznacza to że nie jest ona przeznaczona dla wszystkich.

Wyszywane sukienki, zapowiadane na największy hit kolekcji, to wydatek rzędu ponad 2000 zł. Za różne rodzaje spodni trzeba będzie zapłacić od ok. 380 do 500 zł. Seksowne kozaki-muszkieterki kosztują ok. 1300 zł, a sznurkowe sandałki na szpilce ok. 760 zł. Natomiast masywna skórzana ramoneska wypada całkiem znośnie, bo kosztuje ok. 1500 zł. Kurtki z prawdziwej skóry znanych marek, ale nie tych
z najwyższej półki, są w podobnych cenach.

Oczywiście najbardziej dostępne cenowo są dodatki, jak czapki, słuchawki oraz biżuteria. Męska kolekcja jest co prawda trochę tańsza od damskiej, choć zdarzają się w niej wyjątki warte ponad 2000 zł.

Kolekcja w Polsce dostępna będzie w dwóch butikach. Na Marszałkowskiej w Warszawie i w Galerii Krakowskiej. Kto będzie czekał w kolejkach?

You Might Also Like

0 komentarze

Flickr Images