Backstage sesji lookbookowej kolekcji FOREST|CITY by Zubielove.

Na początku był stres. Czy wszystko będzie gotowe na czas, czy elementy zgrają się logistycznie i jak to wszystko wyjdzie. Gdy wraz z Mikołajem i Amadeuszem - moimi modelami, pojawiłam się w studio Kamili Markiewicz-Lubańskiej stres minął. Zaczęliśmy działać! Najpierw prasowanie ubrań i makijaż, w sumie tylko pudrowanie, aby twarz wyglądała na zdjęciach  nieskazitelnie. Nie było na co czekać i zaczęliśmy pracę nad lookbookową sesją kolekcji FOREST|CITY na sezon wiosna/lato 2015. W tle słychać było Kanye Westa, a przed aparatem działa się magia. Moja kolekcja inspirowana drewnem w mieście została uwieczniona. Niby to nie nowość. Moje wcześniejsze projekty również były fotografowane, ale to trochę inne uczucie. Było profesjonalnie i niezwykle kreatywnie. Chłopaki modelowali zawodowo, w mig łapali wszystkie uwagi fotografki i moje. Wszyscy zadowoleni, a Zubielove zyskało pierwszy lookbook. 
Praca nie poszła na marne, bo kilka dni temu udało mi się obronić dyplom Projektanta Ubioru w MSKPU i jako jedna z 15 najlepszych uczniów dostałam się do Pokazu Dyplomowego, który już 18.03 w Warszawie! 
Marzenia się spełniają, ale nie czarujmy się, to bardziej ciężka praca popłaca. Za darmo nikt mi tego nie dał, za to nikt mi tego nie odbierze :)
#egoizmkontrolowany
You Might Also Like

0 komentarze

Flickr Images