Black&Yellow

Czarno czarni by się nie powstydzili takiego posta. Historia czarnej lambadówki sięga zamierzchłych czasów. Może nie z matki na córkę, ale z siostry na siostrę. Tę spódnicę, ja Dominika nosiłam na rytmikę w przedszkolu :O Teraz Iga, chudzina przyswoiła ją sobie i nosi nie tylko na tańce. 
Fish nets, czyli siatki w każdej postaci wróciły na salony. Próżno szukać ich w berlińskich, gejowskich klubach, teraz goszczą u Gucciego, Toma Forda i Lacoste. Nie musi być interpretowana na sportowo. Iga wygląda sexownie, ale nie wulgarnie. Do tego super smaczkiem są biało czarne buty, na których punkcie oszalałam i mam takie same, albo Iga ma takie same jak ja (byłam pierwsza!). Srebrne skarpetki i voila! 
Nie taka słodka blondyneczka...

Black Sabbath would not shame on this post. History of black skirt goes back to ancient times. Maybe not from mother to daughter, but sister to sister. This is the skirt that I wore  in kindergarten :O, Now Iga, skinny ass, assimilated it and carries not only to dance. 
Fish nets returned to the salons. Vain to look for them in Berlin, gay clubs, now you can see it at Gucci, Tom Ford and Lacoste runways. There is no need to be taken to sports. Iga looks sexy, but not vulgar. For better effect white and black shoes, on which point I'm going crazy, Iga has the same as me (I was the first!). Silver socks and voila! 

Little miss not so sweet ...Nasz kochany Arek Stokłosa


You Might Also Like

2 komentarze

Flickr Images