Sorry Boys

    "Hard times" tak można określić ostatni rok. Mój wyjazd na studia wcale nie pomógł nam w prowadzeniu bloga, a Igolinda też była zakręcona jak ogórki w słoiku. Nie narzekałyśmy na nudę. Ja biegiem przemierzam Warszawę między uczelnią a stażem, a Iga śpiewa, tańczy, recytuje i ogarnia liceum. Nie ma się więcej co tłumaczyć, będzie lepiej! Nadchodzą wakacje, trochę wolniejszy czas, więc postaramy się wrzucać posty aż do znudzenia.

  Dzisiaj coś na rozgrzewkę. Ciepełko, las, chill i dziewczęca stylizacja. "Jaki jest koń każdy widzi" nie będę więc opisywać co Iga ma na sobie. Mam tylko jedno przesłanie: Dziewczyny noście obcasy! Wyglądacie w nich smukło, sexy i dziewczęco. Zasada jest jedna, jeżeli nie umiecie w nich dreptać, nie krzywdźcie wszystkich dookoła i przed wyjściem z domu potrenujcie w przedpokoju. W czasie wakacji może nawet i mnie uda się pojawić w jakimś foto poście, bo ogólnie jestem tu takim narratorem, ale lepiej czuję się w tej roli. Nie lubię aparatu i czuję się skrępowana, ale zrobię wyjątek. Jak na razie uważam, że pokazując piękną blondynkę nie robię wam krzywdy, wiec ENJOY!!

You Might Also Like

3 komentarze

  1. Dżizas, sorry, ale Wy jesteście obie tak kurew.sko piękne że nie mogę!!! WRRRRR.

    A z tymi obcasami to się dołączam do prośby - LASKI NIE WYCHODZIMY Z DOMU DOPÓKI NIE UMIEMY CHODZIĆ. No chyba, że ktoś chce mi dostarczać rozrywki.

    OdpowiedzUsuń
  2. wyglądasz rewelacyjnie, cudowne ciuszki, rewelacyjna sesja, mam wrażenie że dasz tutaj czadu :)profesjonalnie! będzie mi szalenie miło jeśli zechcesz wziąć udział w moim pierwszym konkursie, w którym można wygrać śliczne ciuszki :) www.dreams-amaze-me.blogspot.com :) pozdrawiam i miłego wieczoru :)

    OdpowiedzUsuń

Flickr Images