Mraaaau

   Współpraca Iga- Dominika jest niezawodna :) Ja siedzę za biurkiem i rysuję, wtem dostaję od Igi zdjęcia z informacją, że mogę tworzyć post. Nie wiem jak ona to robi, ale znajduje czas na wszystko. Dzisiaj pomiędzy szkołą, a próbą chóru zdążyła strzelić kilka fotek na bloga. Mam nadzieję, że i ja w gonitwie między szkołą a redakcją będę w stanie W KOŃCU pokazać moją twarz i resztę ciała na zdjęciach.Głupawka Igi podczas robienia zdjęć jest widoczna na poniższych fotografiach, ciężko jej utrzymać powagę podczas fotografowania!
Stylizacja codzienna, luźna na bieganie po mieście. Jeansowa koszula, grzecznie zapięta pod szyję i zwierzęce leginsy, zestaw prosty ale efektowny. Panterkowe getry możecie znaleźć teraz w H&M, a koszulę w Reserved. Najświeższe relacje z Fashion week'ów w Nowym Yorku, Londynie i Paryżu uspokajają nas że zwierze motywy będą obecne i w nadchodzącym sezonie, co niesamowicie nas cieszy. 

PS. Na koniec jedno pytanie: Czy uważacie, że powinnyśmy założyć naszą stronę na facebooku, żeby być bliżej was? 
                                                     Fot. Magda Głodzik i Michał Furdyna

You Might Also Like

4 komentarze

  1. Byłabym na tak, jakby tak wyciągnąć tą koszule ze spodni. Chociaż Iga ma taką figurę, że spokojnie może i tak chodzić :)

    OdpowiedzUsuń
  2. omg!you are such a beauty!love your pants and love your blog!fantastic style <3

    OdpowiedzUsuń
  3. jesteś śliczna! zapraszam do mnie :) +follow

    OdpowiedzUsuń

Flickr Images