Back to the summertime

Jako, że pierwsze płatki śniegu ozdabiają nasze chodniki, a mróz czerwieni nasze uszy postanowiłyśmy w tym poście powrócić do beztroskiego czasu wakacji. Jak wiadomo letni czas pozwala na pokazanie więcej ciała, lecz nie jest to regułą. Ja (Dominika) poddałam się trendowi spódnic maksi i nadużywałam go z przyjemnością. Iga zaś rozkochała w sobie z wzajemnością sukienki, w których wyglądała bardziej romantycznie niż rozważnie :) O wakacjach nie ma się co rozpisywać bo nadchodzi nasza ulubiona pora roku, w której możemy nosić swetry, nieskończoną ilość warstw i pić herbatę z sokiem malinowym. 

English:
So as first snowflakes decorate pavements and frost makes our ears red, we decided to return to carefree time of summer holidays. As is well known summertime allows to show more body, but it isn't a rule. I(Dominika)was fascinated by maxi skirts and I worn them whenever I could. Iga worn dresses, in which she looks more romantically than prudent ;)I'm not going to write more about summertime cause it's coming our favourite part o a year, when we can wear sweaters, plenty of coating and drink tea with raspberry juice.
You Might Also Like

3 komentarze

 1. Tak też planuję zrobić :P
  Klasa maturalna nie ma wyjścia, musi Ci pozwolić! Zakochałam się w Tobie <3

  OdpowiedzUsuń
 2. Łahaha, na pewno nie będziesz! Takie ładne dziewczyny nie siedzą w domu, tylko bardzo ciężko imprezują.
  Nie ma opcji, żeby przejść obok tych inspiracji obojętnie, that's the true :P

  OdpowiedzUsuń
 3. not yet summer.. ahh well:) winter is awesome aswell! p.s. it's Christmas time and I have another gift for you! Don't miss out! http://cyliaaaa.blogspot.com/2011/12/giveaway-x-mystery-fashion-goodiebag.html

  OdpowiedzUsuń

Flickr Images